Thursday, 20th June 2024
Standard

Suit of the Week: Talbots

dla gorączkowych kobiet pracujących, dopasowanie jest zwykle najprostszym strojem, który można rzucić rano. Ogólnie rzecz biorąc, ta funkcja nie dotyczy dopasowania do wywiadu dla kobiet, które powinny być tak tradycyjne, jak i fundamentalne – zamiast tego funkcja ta jest modna, ale profesjonalna. Zadowolony środa! Sam nie jestem znaczącym fanem białego dopasowania – jestem pewien, że nawet gdybym był ostrożny, jakoś skończyłbym na mnie atrament/jedzenie/miasto/maluch w ciągu kilku minut – jednak jeśli możesz to zrobić, Sprawdź wyprzedaż w Talbots, gdzie bezsezorowa fit Crepe jest częścią ogromnej sprzedaży czerwonego wieszaka w sklepie. Zostały ograniczone rozmiary wszystkich elementów w innych kolorach, jednak Ivory jest konsekwentnie w magazynie. (Nawet tam spódnice „Misses” są prawie wyprzedane – jednak jeśli sprawdzisz drobne, pozostało tam mnóstwo, a może być warte wypróbowania, jeśli wybierzesz nieco krótszy rąbek niż to, co jest wyobrażone). Kurtka wyobrażona powyżej (Talbots Seasonless Crepe Two Button Blazer), oferowana wyłącznie online, spadła do 90 USD (199 USD), a także kurtka peplum (na zdjęciu poniżej) również spadła do 89 USD. Spodnie (charakterystyczne sezonowe spodnie z krepami prostymi nogami) wyniosły 119 USD, jednak teraz wynoszą 54 USD. Oferowane są dwa pasujące spódnice: wyobrażony jeden (bezsezorowa spódnica z krepami), wynosiła 99 USD, jednak wynosiła teraz 42 USD; Podobnie jest spódnica trąbka za 42 USD.

P.S. Raczej kilka z naszych wcześniejszych dopasowania tygodnia są w sprzedaży – zaokrągliliśmy kilka z nich na Pinterest. P.P.S. Co według ciebie o tym nowym Longline Blazerze z Asos (z pasującymi szortami)? Czy jest to wersja Ally McBeal-er-ero z 2014 roku? (L-al)
Ta publikacja zawiera linki stowarzyszone, a także Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka Corporette® mogą tworzyć prowizje zakupów dokonywanych za pomocą linków w tym poście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tutaj. Podziękuj dla ciebie bardzo za wsparcie!

Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu marketingowego afiliacyjnego opracowanego w celu zaoferowania dla nas opłat, łącząc się z Amazon.com, a także witrynami powiązanymi.
Sprzedaż notowań US Sassuolo Koszulka notatek za 9.23.22 (nasze ulubione odważne!):
Ann Taylor – 30% zniżki na zakup (obowiązują wyłączenia).
Amour Vert – koniec sezonu, aż 50% zniżki (świetnie dla jedwabnych bluzek, a także ubrania przyjaznych dla środowiska).
Banana Republic-półroczne wydarzenie dobrych przyjaciół i gospodarstwa domowego, 40% zniżki na zakup pełnej ceny!
Fabryka Banana Republic-półroczne dobre przyjaciele i wydarzenie gospodarstwa domowego, 50% zniżki na zakup!
J.Crew – dodatkowe 30% zniżki na style sprzedaży
J.Crew Factory – aż 50% zniżki na wszystko; wszystkie dżinsy 49,95 USD; Dodatkowe 15% zniżki na wierzch, koszulki i buty
Loft – 50% zniżki, Watford FC Koszulka a także całkowicie bezpłatna wysyłka!
M.M. LAFLEUR – OSZCZĘDZAJEM JAKIE 80%
Neiman Marcus – ostatnia sprzedaż połączeń telefonicznych, aż 75% zniżki!
Nordstrom – Summertime Sale jest włączona! Zaoszczędź aż 60% przy 9/12
Saks Fifth Avenue – sprzedaż projektantów, aż 70% zniżki!
Sztuczka Victoria-zaoszczędź 40-70% na 1000 stylach sprzedaży

Inna uwaga:

Buffy – aż 35% zniżki na pościel
Spadochron-zaoszczędź aż 40% zniżki na przedmioty ostatnie

Niektóre z naszych najnowszych wiadomości tutaj w Corporette…
12 prostych aktualizacji do biura

Łatwe metody, o których należy pamiętać, aby brać meds

Co kupić za pracę w Ann Taylor

Jakie są Twoje preferowane programy telewizyjne dla inspiracji odzieży roboczej?

Świetne skróty jabłkowe, które pomogą ci w pracy

Leave a Reply

Your email address will not be published.