Thursday, 20th June 2024
Standard

Nasze najlepsze sugestie dotyczące zasad jadalni firmy

dzisiaj mówimy o etykiecie jadalni firmy, a także chcielibyśmy usłyszeć przemyślenia czytelników – szczególnie wszelkiego rodzaju sugestie dotyczące obiadów adwokackich, a także manier. Jak myślisz, jakie są najważniejsze wytyczne, które można przestrzegać w lunchach roboczych (i kolacji)? Wszelkie „zabawne” zawstydzające historie lunchowe firmy, które należy podzielić, aby goście mogli odkryć na twoich błędach…?
Oto niezbędny problem: co, jeśli jeszcze nie czujesz się komfortowo, jedząc w domu, na przykład, jeśli jesteś obniżony odporności? Odwiedzający przeprowadzili ogromną dyskusję w komentarzach kilka miesięcy temu na temat tego trudnego problemu… Czy napotkałeś ten problem w pracy? (Czy starasz się podejmować wysiłek w organizacji rzeczy, ponieważ rozumiesz obszary z oferowanymi TSG 1899 Hoffenheim Koszulka na zewnątrz restauracji?)
Wskazówki dotyczące etykiety jadalnej firmy
Co kupić – a także nie kupić
Jeśli martwisz się zamówieniem posiłku, który nie „pasuje” do wyborów twoich kolegów, od niechcenia zapytaj ich, czy planują zamówić przystawkę lub sałatkę, czy tylko zacząć od podstawowego kursu. Jeśli naprawdę nie możesz wybrać, co kupić, a serwer zwraca się do ciebie jako pierwszy, uprzejmie stwierdzaj coś w stylu „wymagam jeszcze jednej sekundy, proszę – czy mogę przejść ostatni?”
Z drugiej strony, jeśli jesteś starszym osobą przy stole, możesz pomóc stażystom lub współpracownikom Summertime, z którym jedzisz, stwierdzając coś takiego: „Hmm, [danie chcesz zamówić] wygląda dobrze…” lub „Zobaczmy, wierzę, że będę miał [przystawkę], a także [przystawkę]…”

{Powiązane: lunch z partnerami: kto odbiera kartę?}
Jeśli nikt inny nie zamawia napojów alkoholowych, nie kupuj jednego. I chociaż najprawdopodobniej jest to oczywiste, nie wybieraj Juventus Koszulka najbardziej kosztownej rzeczy w menu, jeśli nie płacisz.
Nie kupuj czegoś, co trudno jeść lub prawdopodobnie będzie niechlujne, na przykład spaghetti, żebra lub homara. Idealnie nie kupuj posiłku, który musisz jeść rękami.
Udostępniliśmy wiadomości na temat jedzenia bezglutenowego na lunchu firmowym, a także byciu jedynym wegańskim lub wegetarianinem przy stole (choć pamiętaj, że specjalne diety były o wiele bardziej powszechniejsze!), Jednak w przypadku o wiele bardziej popularniej! Ogólnie, dobrze jest zapytać serwera o dwa lub dwa menu. (Na przykład jako wegetarianina odkryłem, że zupy wegetariańskie powszechnie obejmują bulion drobiu, więc muszę zapytać.) Po prostu zapobiegaj kierowaniu Sally w tej znanej scenie od czasu, gdy Harry zadowoli Sally. (Nie, nie tak dobrze znana scena, jakkolwiek wiesz, nie rób tego również).
(Wskazówka od KAT: Zawsze możesz zadzwonić do restauracji z wyprzedzeniem, jeśli masz wiele pytań! Wykorzystałem to, ponieważ robiłem WW, a także chciałem zaplanować dzień).
{Powiązane: W co się ubrać na imprezę lunchu absolwentów}
Gdy nadejdzie twoje jedzenie…
Jeśli idziesz do ekskluzywnej restauracji, a także nie znasz formalnej restauracji, spójrz na wspólne ustawienie lokalizacji przed wyjazdem. Dziel D (po prostu nie rób tego, wiesz, na stole). Możesz również wierzyć w „BMW” – „chleb, posiłek, wodę/wino”.

Połóż serwetkę na kolanach, gdy tylko wszyscy usiedli… lub jak tylko usiądziesz. Wytyczne dotyczące zasad różnią się od tego; Na przykład artykuły z GQ, a także Myrecipes, podają ten pierwszy, podczas gdy glob Boston, a także świerk określają drugie. (Umieszczenie serwetki na krześle vs. stół, gdy krótko opuszczasz stół, jest również gorącym argumentem wśród ekspertów reguł…) Pod koniec posiłku odpowiednie miejsce do opuszczenia serwetki jest po lewej stronie talerza.
Gdy talerz ma masłem wokół stołu (po prawej, podobnie jak koszyk chlebowy), użyj noża na tym talerzu, Vissel Kobe Koszulka aby położyć masło na talerzu chlebowym, tj. Nie masj własnego kawałka chleba wspólnym nóż do masła. Kiedy jesteś przygotowany do zjedzenia chleba, aby być ultra-poprawnym, nie powinieneś jednocześnie maskować; Zamiast tego zerwaj mały kawałek, masło go, a także zjedz go.
{Powiązane: Czy mogę wziąć resztki z mojego lunchu firmy?}
Poczekaj, aż każdy będzie podawany, zanim zaczniesz jeść. Jeśli ostatnia osoba czekająca na stwierdzenia jedzenia, aby pójść dalej, a także zacznie, uprzejme jest, gdy znów cię nie pragnie.
Spróbuj jeść dokładnie taką samą prędkością co reszta imprezy. Jeśli zdarzy ci się spojrzeć w dół, ponieważ masz wiele posiłków, podczas gdy wszyscy inni mają dużo pozostania na talerzu, zastanów się, czy monopolizujesz rozmowę. (Oczywiście, jeśli jest to rozmowa zadań, będziesz oczekiwać, że dużo mówisz!)
Nie wychowuj polityki ani religii. Jeśli chcesz czuć się przygotowany, spójrz na nagłówki tego ranka, a także wybierz opowieść lub dwie, aby mieć „na pokładzie” (nie ultra kontrolinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.