Saturday, 25th May 2024
Standard

Uziękbione Maxi

Wesołego poniedziałku! Mam nadzieję, że wszyscy mieliście wspaniały weekend. Mój weekend był bardzo zajęty, ponieważ odnieściliśmy znaczną część domu, która wymagała poruszania się po kilku meblach. Malarze wykonali wspaniałą robotę, a kolory okazały się niesamowite, co w rzeczywistości Leeds United Koszulka sprawiło, że dekorujący nastrój na Boże Narodzenie. Złożyłem złote jelenia z tematyki świątecznej i nie mogę się doczekać, aby kontynuować w następny Reprezentacja Holandii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka weekend.
Czy jesteś gotowy na Święto Dziękczynienia i niezwykłą sprzedaż? Będę tweetował i publikować zabawę w Czarny piątek. Niektóre sklepy zaczęły już od swojej sprzedaży, tj. Old Marynarki Wojennej, Banana Republic i Gap z 40% Aston Villa FC Koszulka zniżki. Sprawdź także JCREW za 30% zniżki na wybrane elementy. Będę Cię informować o większej sprzedaży przez cały tydzień.
Dzisiejszy wygląd to vintage sukienka z „Waybackchic”… idealna na imprezy czarne, imprezy świąteczne i wesela. Uwielbiam haft i otrzymałem tyle komplementów podczas sesji fotograficznej. Połączyłem sukienkę ze szczegółowym sprzęgłem i zakończyłem wygląd moją nową ulubioną różową szminką.
Co mam na sobie:
Sukienka vintage (c/o tutaj więcej opcji sukien Maxi wakacyjnych tutaj i tutaj) // torebka (stary z aldo, uwielbiam je tutaj i tutaj) // Mac Lipstick „Flat Out Fabulous” (tutaj)
Kupuj więcej opcji strojów imprezowych i sprzęgła poniżej

< >

JavaScript jest obecnie wyłączony w tej przeglądarce. Reaktywuj go, aby wyświetlić tę treść.

Miłego tygodnia! buźiaki
Stella
Sfotografowane przez Kseniapro

Możesz także cieszyć się:

Pomysły w ostatniej chwili na Walentynki…

Najlepsze stroje do noszenia dla Valentine…

Najlepszy i najmłodszy strój gości weselny

Najlepsze letnie topy, które możesz nosić…

Znajdź wiedzę.

Zarejestruj się pod adresem e -mail, aby otrzymywać wiadomości i aktualizacje.

Imię

Imię

Imię

Imię

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Nazwisko

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Adres e -mail

Subskrybuj

Dziękujemy za subskrypcję!

Leave a Reply

Your email address will not be published.