Saturday, 25th May 2024
Standard

Zdobycie Ombre Lips-Funky, Kisable, dwukonowej miłości do ust

Nigdy nie ma końca trend mody. Ombre to niedawny szum, który szybko nadrabia zaległości. Zmiana trendów pochodzi z owłosienia do gwoździ Ombre, a teraz Ombre Lips. Najlepiej na imprezy celebrytów na codzienne okazje, Ombre Lips wyglądają na buzźnie, biorąc pod uwagę, że możesz wybrać dowolną kombinację kolorów, a jednocześnie sprawić, by wyglądał wyjątkowo z efektem gradientu.
[Przeczytaj także: Ombre Nail Art Design – Reprezentacja Senegalu w piłce nożnej mężczyzn Koszulka zrób to teraz!]

Ombre w języku francuskim wskazuje „zacienione”, w krótkim stopniu, stopniowo zanikające kolory. Kilka FC Porto Koszulka ulepszeń sprawiło, że Ombre usta na tyle ogromne, że można wywierać wpływ, używając różnych kolorów i zmieniając odcienie.
Tworzenie Ombre Lips odbywa się głównie na dwa sposoby – otaczając jaśniejszy odcień warg pośrodku z ciemniejszymi tonami na zewnątrz i odwrotnie. Stopniowe cieniowanie koloru zaczynające się od lewej do ideału ust lub górnej wargi w kierunku dolnej wargi, daje ci jak divę, który może sprawić, że cały świat się nad nim przecina. Dzisiaj powstały różne bezpłatne kolory należące do różnych kolorów SL Benfica Koszulka i rodzin. Spójrz na samouczek krok po kroku, jak doskonale zastosować pomadkę Ombre!
Jak stworzyć usta ombre
Źródło: Ytimg.com Cholety kolory

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać kolory warg i odpowiednio dopasować kostium, który zamierzasz nosić.
Teraz wybierz dwa lub znacznie więcej odcieni, z którymi chcesz się bawić. W ten sposób wybierz odcień warg, który powinien być zewnętrzny, wówczas następne odcienie (mogą być jednym lub dwa), które byłyby w kierunku wewnętrznej strony wargi. Aby uprościć, musisz zdecydować o odcieniu, od którego chcesz zacząć od konturów warg i ten, który skończy się po wewnętrznej stronie ust. Pamiętaj, że odcień warg musi stopniowo zmieniać się w ustach, aby sprawić wrażenie zmieniających się tonów. Właśnie wtedy wychodzi pełny wpływ ustów Ombre.

[Przeczytaj także: Ponowne wprowadzenie ombre]
Pędzel do rzęs i korektor

Po wykonaniu bitu selekcji kolorów warg (dwa/trzy/cztery, niezależnie od tego, że) nadszedł czas, aby zrobić pędzel do rzęs w Kup, aby usunąć martwe komórki skóry w ustach i wokół niego. Następnie użyj korektora, aby twoje ulubione odcienie wargi były wystarczająco żywe.
Źródło: HM.com [SC: MediaD]

Zdobądź wkładkę ołówkową, aby wyrównać krawędzie warg, a następnie podążaj za nią przez mieszanie.
Źródło: Pinterest.comdo i zakaz
Kiedy nakładasz wkładkę do ust lub szminki, istnieje szansa, że na początku może wyglądać trochę niechlujnie. Oto jak się tego pozbyć:
1. Gdy nakładasz szminkę, najlepiej zrób to za pomocą kątowego pędzla. Szminka musi idealnie mieć grubszy i gęstszy formuła w stosunku do lżejszej konsystencji.
2. Ilekroć odczuwasz się rozmazanie, zjedz go tkanką.
3. Co jeśli nienawidzisz bałaganu szminki, plamy do ust też nie są takie złe.
4. Aby uzyskać dłuższy efekt matowy szminki, spróbuj postawić luźny przezroczysty proszek na usta, a następnie ponownie dotknąć go szminką, aby uzyskać lepszy wpływ.
5. Wykonując odważne stwierdzenie za pomocą ust, pamiętaj, aby reszta makijażu była łagodna i niska klucz. W końcu chciałbyś, aby o wiele więcej uwagi było na twoich ustach, prawda?
Przygotuj się więc, aby wyglądać niesamowicie fajnie, sassy, pewne siebie i wszystko, glam laska, robiąc paznokcie Ombre. Twoim najbliższym konkurentem jest zwykła Jane You!

Leave a Reply

Your email address will not be published.