Thursday, 20th June 2024
Standard

Sprawdź pomysły gwiazdy Vblogger Huda Katton, aby wyhodować długie rzęsy

Nie zahipnotyzuj się, gdy gwiazdy uderza w powiekę lub dwa, obnosząc się z ich wspaniałymi długimi rzęsami? Wszyscy czasami robimy to, przyznajmy się na to. Poza tym również rozumiemy, że wiele gwiazdek nie ma prawdziwych długich rzęs, a także wykorzystuje fałszywe do uroku. Fałszywe rzęsy nie są drogie, a trudne w użyciu, jednak nie jest to tutaj troska. Chcielibyśmy dziś pokazać wam pomysły na uprawę długich rzęs. Nie musisz wyglądać daleko tak dobrze, a także nie musisz wydawać bomby na operacje naprawcze. Oto kilka pomysłów na uprawę długich rzęs w sposób majsterkowania. Proszę sprawdzić, a także zdobądź te oszałamiające rzęsy z naszymi pomysłami, aby uprawiać długie rzęsy.
Domowe pomysły na prysznic dla majsterkowiczów na długie rzęsy
Tak, sprawdziłeś to dobrze, Twoja prysznic ma całe rozwiązanie, aby uzyskać długie urocze rzęsy. Oprócz pamiętania, każdy tusz do rzęs, który stwierdza, że pomaga w obszernych rzęsach, odpowiedź leży w Rayonie wewnątrz produktu, który wykonuje sprawę.

Krabiając notatkę lub dwie Sevilla FC Koszulka z wybitnego vloggera Appeal YouTube, a także twórcy Huda Beauty Huda Kattan, odkrywamy dokładnie, w jaki sposób sztuczki w naszej prysznice mogą pomóc nam zrozumieć, jak dłużej wyhodować rzęsy w domu; Z bawełnianymi kulkami do pomocy!
Tym razem Huda nie wykorzystuje fałszywych rzęs, mimo że lubi ich używać teraz, a wtedy. Tak więc, z bawełnianymi kulkami, które są bardziej miękkie dla skóry powieki, a także nie powodują podrażnienia, uczy nas dokładnie, jak zdobyć długie rzęsy w mgnieniu oka.
Źródło: Pinterest.com Niesamowita technika zaprezentowana
Bez fałszywych rzęs, bez eleganckich tuszów, brak kosmetyków poprawiających głośność, Huda pokazuje nam dokładnie, jak bawełniane kule mogą naprawdę sprawić, że te rzęsy są piesze, długie, a także piękne. Wymagasz długich rzęs w prysznice

Twój preferowany tusz do rzęs,
Szczotka do szpuli
Trochę bawełny

Źródło: Pinterest.commethod
Zacznij od nałożenia trochę preferowanej odżywki rzęs. Powodem, dla którego korzystała z odżywki rzęs, jest utrzymanie rzęs zdrowych, a także nawodnionych. Dobrze uderz włosy rzęs przez sekundę, a następnie przejdź do następnego kroku.

Następnym krokiem byłoby wykorzystanie preferowanego tuszu do rzęs (może być czarny, brązowy lub niewidoczny). Wystarczy zastosowanie dwóch wielkich warstw tuszu do rzęs, aby rzęsy były ładne, długie, a także puszyste.
[Przeczytaj także: leczenie rzęs oleju arganowego]

Teraz zdobądź szpulę, a także bawełniane kulki, otwierając bawełnianą kula na okrągły kawałek takiej jak formacja. Załóż szpulę w najbardziej puszystym wewnętrznym rogu okrągłego piłki, zdejmując na nim nieco bawełniane włókna.
Śmiało, a także wyczyść rzęsy za pomocą bawełnianej szpuli.

Źródło: dailymail.co.uk, co teraz dostaniesz, są zestawem guggowych rzęs, a także długich trzepotliwych, które wyglądają niesamowicie atrakcyjnie, a także na liniach div, które ubóstujesz.
Naturalne metody uprawy długich rzęs
Jeśli korzystanie z bawełnianych kul, a także szpuli, aby uzyskać Newcastle United Koszulka rzęsy długo, a także trzepotanie, nie jest Twoją rzeczą, możesz z czasem uzyskać naturalne długie rzęsy. Wymagasz, aby rozgrzać łyżeczkę oleju rycynowego, a także umożliwienie mu niesamowitej temperatury przestrzeni. Za pomocą pąków usznych zanurz się w oleju, a także pocierać górne rzęsy, a także dolne rzęsy; ostrożność, aby nie dotykać gałki ocznej. OGC Nice Koszulka Trzymaj olej na rzęsach przez dwadzieścia sekund, a następnie ostrożnie pranie oczu chłodną zwiększoną wodą. Należy to zrobić prawie codziennie, aby znaleźć najlepszy wpływ.
Źródło: Blogspot.com Mamy nadzieję, że spodobała Ci się ta publikacja na temat tego, jak korzystać z lekarstw domowych, aby uzyskać długie rzęsy, a także dokładnie, w jaki sposób twój prysznic, w którym przechowujesz bawełniane kule, a także kosmetyki, również może pomóc w trzepotaniu rzęs. Komponuj, a także pozwól nam zrozumieć twoje myśli!

Leave a Reply

Your email address will not be published.