Saturday, 25th May 2024
Standard

Giveaway: Wygraj kartę prezentową o wartości 250 USD na Tuxe Bodywear!

Jestem niesamowicie zachwycony na dzisiejszy prezent, odkąd goście śpiewają pochwały Tuxe Bodywear (wcześniej Bradamant Bodysuits), biorąc pod uwagę, że najpierw rozmawialiśmy o tym, jak starannie schować bluzki. Pomysł: nie ma większego wiercenia, nie ma większej utraty koncentracji lub pewności siebie.
Tuck raz, a także pozostaje na miejscu! – Tuxe Bodywear to starannie utworzona linia bawełny, a także jedwabne bluzki z dna body. Ich pozbawiona gruntownych innowacji wskazuje na najszybszy wygląd pod spódnicami, a także spodni, a także zawsze pochlebny, wygodny w kształcie. Mają wiele świetnych kawałków, jednak uwielbiam tę jedwabną bluzkę krepową de chine, oferowaną zarówno w białym, jak i czarnym (rozmiary XS-XL, oprócz wysokich rozmiarów XS-XL)-nazywa się to CEO. Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka (To 104 USD.)
AKTUALIZACJA: Giveaway jest teraz zamknięty. podziękować wszystkim, którzy weszli!
Zasady: odwiedzający wchodzą do rozdania, dołączając do listy mailingowej za pośrednictwem Rafflecopter (patrz aplikacja po skoku lub skorzystaj z tego linku do wprowadzenia). Jeden mistrz zostanie wybrany rano we wtorek, 26 maja (wybrany losowo przez oprogramowanie Rafflecopter), a także mistrz wygrał jedną kartę podarunkową o wartości 250 USD na Tuxebodywear.com. Należy pamiętać, Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka że z powodów prawnych konkurs ten jest dostępny tylko dla dorosłych mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Zwycięzcy będą mieli tydzień, aby odpowiedzieć na ubezpieczenie roszczenia o swoją nagrodę lub zostanie wybrany nowy mistrz.
Ujawnienie: Corporette® pobiera opłatę za ofertę Newcastle United Koszulka za promowanie prezentów.
Z witryn, które kochamy

Co uzyskać z Amazon’s The Drop the Droptle Dressed Life

Jedyna kobieta. Stripe

Weekend ReadswardRobe tlen

zasilane przez Pubexchange

Leave a Reply

Your email address will not be published.